Isparta Gelendost Mutlu Son Masaj Ümran

By | Aralık 1, 2018

Hazırlayıcı ve dinlendirici etki yaratmak için masaj spor aktivitesinden önce kaslardaki ani kasılmayı önlemek için, önce kası ısıtmak, sonra da uyarmak gerekir. Isparta gelendost mutlu son masaj Spor aktivitesi için en ideal olan bu masaj yöntemi, diğer yöntemlerden biraz daha farklıdır. Bunlardan birinde kasta uyarıcı amaçlı yapılan masaj, kana besleyici maddelerin gelmesine, sinir uçlarının uyarılmasına ve kas liflerinin kuvvetlendirilmesine yarar.

Bunun için ilk olarak hızlı bir şekilde olmak kaydıyla yüzeye kayıcı basınç hareketi yapılır. Gelendost mutlu son masaj Sonra, yine hızlı olarak, deriye kayıcı basınç hareketleri ile son verilir. Spor hareketlerinden sonra yorulmuş, sertleşmiş kasları dinlendirmek, birikmiş olan yorgunluk maddelerini vücuttan atabilmek için, yavaş yavaş ve devamlı olarak, kayıcı basınç hareketi, sabit derin basınç hareketi ve titreşimli hareketlerden oluşan terapi uygulaması yapılır.

Böylece sporcu bireyin dinç olması sebebiyle daha iyi performans göstererek başarılı olması, Aktivite sonrasında daha hızlı bir şekilde toparlanması, sakatlık riskini en aza indirmesi ve psikolojik olarak etkilenme riskinin yok edilmesi konusunda oldukça başarılı yöntemlerden bir tanesidir. Isparta gelendost mutlu son masaj .